O nás

Společnost FILL - PACK s.r.o. byla založena v roce 1995 a od roku 2004 je členem skupiny TART - skupiny firem z obalářského průmyslu s ročním obratem převyšujícím 2 miliardy Kč.

FILL-PACK člen skupiny TARTJiž od svého vzniku se naše společnost zaměřuje na vývoj a výrobu obalů. Vyvíjíme a vyrábíme především složitější obaly pro automobilový a elektrotechnický průmysl s vyšší přidanou hodnotou. Naše obalová řešení jsou často nedílnou součástí výrobku a jsou navrhovány a vyráběny přesně podle potřeb a požadavků zákazníka.

Náš výrobní závod se nachází v Lomnici nad Popelkou a má rozlohu více než 8 000 m2, z toho je cca 5 000 m2 výrobní plocha a 3 000 m2 skladovací prostory. Součástí výrobního závodu je designerské centrum, kde pracuje tým zkušených obalových designerů, kteří analyzují, vyvíjejí a vzorkují veškerá naše obalová řešení.

Společnost disponuje mnoha výrobními technologiemi na zpracování obalových materiálů - výsekovými stroji, Desingnerské pracoviště FILL-PACKlaminační linkou, plottrem, flexotiskovým a termotiskovým strojem, šicí dílnou atd.

Společnost FILL - PACK dále spolupracuje s dalšími výrobními závody v rámci skupiny TART a to především v oblasti zpracování a výroby obalů z kartonáže, polystyrenu, polyetylenových fólií, výplní a fixací.

Naše společnost je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2016 a jsme členem Systému sdruženého plnění EKO-KOM.