Obaly

Dlouhodobá činnost a zkušenosti společnosti FILL - PACK s.r.o. z oblasti vývoje a výroby obalů, nabídka širokého sortimentu materiálů, špičková technologická vybavenost a především naši kvalifikovaní specialisté vytváří ideální prostředí pro komplexní řešení obalových potřeb zákazníků.

Jsme tak schopni vyvinout, vyrobit a dodat celou řadu obalů:

Boxy Víceúčelové mezioperační a přepravní boxy, které ochraňují uložené produkty a zároveň usnadňuji manipulaci a skladování.

 

Kartonové obaly Kartonové obaly z vlnitých lepenek patří mezi nejpoužívanější obalová řešení. Vyrábíme kompletní sortiment kartonových obalů – krabice, výseky, mřížky, fixace, paletboxy apod.

 

Tvarovky a fixace Obaly sloužící k fixaci a ochraně tvarově složitějších produktů.

 

Rastry a mřížky Pro balení série stejných výrobků se používají rastry a mřížky. Tyto obaly vyrábíme v různých provedeních a z několika druhů materiálů.

 

Laminované pytle a sáčky Kombinací několika druhů materiálů vznikají obaly s výbornými ochrannými vlastnostmi.

 

Proložky Ochranné vrstvy při stohování. Vkládají se mezi jednotlivé produkty nebo sady produktů.

 

Šité vložky Obaly ušité z textilií výborně chrání výrobky proti poškrábání a dalším negativním vlivům okolního prostředí.

 

Kovové konstrukce Samonosné kovové konstrukce slouží především k usnadnění manipulace se sadami výrobků. Většinou se kombinují s výše uvedenými obaly.